Matěj Stanislav, DiS.

  • absolvent oboru Nutriční terapeut na Vyšší odborné škole zdravotnické Merhautova Brno a fitness trenér I. třídy (FTVS UK)
  • klinický nutriční terapeut ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na III. Interní klinice
  • v nutriční poradně se zaměřuje na konzultace individuálních stravovacích návyků, které vedou k dlouhodobému zlepšení fyzického i psychického zdraví klientů, a to všech oblastech preventivní výživy, redukčních diet i léčebné výživy

Zatím zde nejsou žádné články.

Další naši terapeuti

We’re Looking for New Teachers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit. Ut sit curabitur pellentesq sollicitudin malesuada aliquam risus.

Get In Touch

Výsledky našich klientů

I bez neudržitelných extrémů, bez drastických módních diet a bez „zázračných” produktů na hubnutí lze dosáhnout výrazných a hlavně dlouhodobě udržitelných výsledků. Není žádné umění zhubnout, ale výsledky dlouhodobě udržet! Toho s našimi klienty dosahujeme na základě vědecky podložených postupů prostřednictvím postupné úpravy nutričních a pohybových návyků, které respektují jejich individualitu, dají se aplikovat v reálném životě každého z nás v kontextu práce, studia či rodiny a přitom jsou efektivní a mají prokazatelné a dlouhodobě udržitelné výsledky. Už více než tisícovka klientů ve spolupráci s námi kompletně proměnila svůj životní styl, dosáhla dlouhodobě udržitelných výsledků a celkově shodila více než 15.000 kg tuku!

OBJEDNEJTE SE K NÁM

Analýza tělesného složení s konzultací

30. 5. 2023 / 6:00–20:00
PRAHA & BRNO
VÍCE

Těšíme se na Vás.
Objednejte si svou konzultaci.

Zvolte prosím poradnu, ve které se potkáme:

BRNO

Bayerova 792/23,
602 00 Brno-střed
OBJEDNAT

ON-LINE

U Vás doma.
OBJEDNAT