Ing. Lukáš Roubík

  • obor Výživa člověka vystudoval na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, biomedicínského inženýrství na ČVUT v Praze, kde studium dokončil s vyznamenáním a získal Cenu Josefa Hlávky za diplomovou práci o hodnocení efektivity léčby morbidní obezity v ČR
  • autor 2 populárních knih Moderní výživa ve fitness a silových sportech (2018) a Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z (2012), dvojnásobný mistr ČR v kulturistice (2004 a 2007)
  • v poradně se věnuje především redukci hmotnosti a změně tělesné kompozice, sportovní výživě a budování nových návyků na vhodnou výživu a pohyb

Zatím zde nejsou žádné články.

Další naši terapeuti

We’re Looking for New Teachers

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit. Ut sit curabitur pellentesq sollicitudin malesuada aliquam risus.

Get In Touch

Výsledky našich klientů

I bez neudržitelných extrémů, bez drastických módních diet a bez „zázračných” produktů na hubnutí lze dosáhnout výrazných a hlavně dlouhodobě udržitelných výsledků. Není žádné umění zhubnout, ale výsledky dlouhodobě udržet! Toho s našimi klienty dosahujeme na základě vědecky podložených postupů prostřednictvím postupné úpravy nutričních a pohybových návyků, které respektují jejich individualitu, dají se aplikovat v reálném životě každého z nás v kontextu práce, studia či rodiny a přitom jsou efektivní a mají prokazatelné a dlouhodobě udržitelné výsledky. Už více než tisícovka klientů ve spolupráci s námi kompletně proměnila svůj životní styl, dosáhla dlouhodobě udržitelných výsledků a celkově shodila více než 15.000 kg tuku!

OBJEDNEJTE SE K NÁM

Analýza tělesného složení s konzultací

30. 5. 2023 / 6:00–20:00
PRAHA & BRNO
VÍCE

Těšíme se na Vás.
Objednejte si svou konzultaci.

Zvolte prosím poradnu, ve které se potkáme:

BRNO

Bayerova 792/23,
602 00 Brno-střed
OBJEDNAT

ON-LINE

U Vás doma.
OBJEDNAT