S rozumem ke zdraví a výsledkům!

Moderní individuální nutriční poradenství na základě vědecky podložených postupů od vysokoškolsky vzdělaných profesionálů ve výživě. Bez extrémů a „zázračných” produktů k dlouhodobě udržitelným výsledkům!

NÁŠ PŘÍBĚH
10.000+
prodaných kusů
naší knihy moderní výživa
12+
let
praktických zkušenosti
11.000+
účastníků našich kurzů
po celé čr a slovensku
Vzdělávání o výživě moderní a srozumitelnou formou.

Poslechněte si aktuální epizodu: #23 Udržitelnost hubnutí: Jak zhubnout a hmotnost si udržet?

Naší vizí je vzdělávání ve výživě na základě vědecky podložených informací.

Tuto vizi se snažíme maximálně naplňovat prostřednictvím široké palety aktivit Institutu Moderní Výživy – od individuálního nutričního poradenství v našich nutričních poradnách po realizaci vzdělávacích přednášek, seminářů a kurzů o výživě pro veřejnost, studenty a zaměstnance i rekreační a výkonnostní sportovce i pro celé sportovní kluby a svazy. Vědecky podložené informace přinášíme pravidelně i elektronicky prostřednictvím našeho blogu, e-booků a našich sociálních sítí i v tištěné podobě v naší knize Moderní výživa, která se v roce 2018 stala bestsellerem a celkově nejprodávanější knihou v oblasti fitness a sportovní výživy v historii ČR.

Naším cílem je naučit Vás takové
návyky a zásady zdravého životního stylu,
že nás přestanete potřebovat!

Komplexní, individuální a moderní přístup

Nutriční poradenství v oblasti redukce hmotnosti, zdravé, léčebné i sportovní výživy je založené na moderních a vědecky podložených postupech a našich mnohaletých zkušenostech z odborné praxe.

Bez extrémů k udržitelným výsledkům

Dlouhodobě bojujeme proti mýtům, módním dietám a neudržitelným extrémům! U nás pracujeme s běžně dostupnými potravinami a s nutričními a pohybovými návyky, které se dají aplikovat v reálném životě, respektují Vaši individualitu, mají prokazatelné výsledky a jsou dlouhodobě udržitelné.

Nezávislost

Nepoužíváme žádné produkty a nebudeme Vás navádět k nákupu žádných „zázračných a nezbytných” preparátů ani „superpotravin”. Nic takového není ke změně životního stylu, pro dosažení Vašich cílů a udržení výsledků potřeba.

Náš tým
nutričních terapeutů

Jsme vysokoškolsky vzdělaní odborníci na výživu, neustále se vzděláváme a podle doporučovaných postupů a pravidel zdravého životního stylu každý den sami žijeme.

Bc. Sandra Schmidová

vedoucí nutričních poraden

Brno

ZOBRAZIT PROFIL

Mgr. Jana Hložánková

nutriční specialistka

Brno

ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Lukáš Roubík

zakladatel Institutu Moderní Výživy

Praha

ZOBRAZIT PROFIL

Bc. Zuzana Hledíková

nutriční terapeutka

Brno

ZOBRAZIT PROFIL

Matěj Stanislav, DiS.

klinický nutriční terapeut

Praha

ZOBRAZIT PROFIL

Mgr. Andrea Martincová

výživová terapeutka

Brno

ZOBRAZIT PROFIL

Ing. Eva Kovaříková

výživová terapeutka

Brno

ZOBRAZIT PROFIL

Těšíme se na Vás.
Objednejte si svou konzultaci.

Zvolte prosím poradnu, ve které se potkáme:

BRNO

Bayerova 792/23,
602 00 Brno-střed
OBJEDNAT

ON-LINE

U Vás doma.
OBJEDNAT

Výsledky našich klientů

I bez neudržitelných extrémů, bez drastických módních diet a bez „zázračných” produktů na hubnutí lze dosáhnout výrazných a hlavně dlouhodobě udržitelných výsledků. Není žádné umění zhubnout, ale výsledky dlouhodobě udržet! Toho s našimi klienty dosahujeme na základě vědecky podložených postupů prostřednictvím postupné úpravy nutričních a pohybových návyků, které respektují jejich individualitu, dají se aplikovat v reálném životě každého z nás v kontextu práce, studia či rodiny a přitom jsou efektivní a mají prokazatelné a dlouhodobě udržitelné výsledky. Už více než tisícovka klientů ve spolupráci s námi kompletně proměnila svůj životní styl, dosáhla dlouhodobě udržitelných výsledků a celkově shodila více než 15.000 kg tuku!

OBJEDNEJTE SE K NÁM